Píla Tŕstie - Malenica, s.r.o.Práve ste sa dostali na stránku na ktorej Vám naša spoločnosť prezentuje svoje produkty. Zameraním firmy je výroba dverí, okien a reziva. Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993. Predpokladom vzniku firmy boli profesionálne a dlhoročné skúsenosti zakladateľov v oblasti spracovania guľatiny.
Za niekoľko rokov sa firma rozrástla a podľa požiadaviek trhu rozšírila svoj sortiment o iné drevárske produkty – dvere a okná.Ponúkame Vám široký sortiment dverí a okien, ktoré sú zárukou kvality a vašej spokojnosti. Okrem normalizovaných typov dverí a okien ponúkame aj atipické veľkosti podľa požiadavky zákazníka.


Predpokladom rozvoja firmy bola hlavne myšlienka osobitného prístupu k zákazníkovi, ktorá sa v praxi osvedčila. 

Hlavným cieľom firmy je trvale poskytovať svojim zákazníkom kvalitu za prijateľné ceny, čo najširší sortiment produktov a krátke dodacie lehoty. Snažíme sa vyhovieť náročným požiadavkám našich zákazníkov a dúfame, že sa nám to darí.Základnými atribútmi spoločnosti sú: kvalita, prispôsobenie sa náročným požiadavkám zákazníka, dodávateľská pružnosť a dobrá cena.